    Samsung Galaxy S9+ Dual SIM - 64GB, 6GB RAM, 4G LTE,
    Samsung Galaxy S9+ Dual SIM - 64GB, 6GB RAM, 4G LTE, AED519.00
    Back to products
    Porodo Gaming E-Sports Headphone Pdx414 - 3d Sound RGB Lighting
    Porodo Gaming E-Sports Headphone Pdx414 - 3d Sound RGB Lighting AED0.10
    AED0.10
    SPECIFICATIONS
    Name: MOUSE GAMER COBRA RGB WHITE WITH PINK
    Brand: Redragon
    Part Number: M711WP
    EAN: 6950376715562
    Sensor: Pixart PWM3327
    DPI: Up to 12400DPI
    Polling Rate: Up to 1000Hz
    Programmable Buttons: 8
    Shape: Ergonomic
    Design: Traditional
    Color: White with Pink
    Scroll encoder: Huano
    Lighting: RGB Redragon Chroma Mk.II
    Software: Yes
    Materials: ABS plastic
    Connectivity: USB 2.0
    Cable Length: 1.5m approx.
    Cable type: Braided nylon sheathed
    Weight:
    Gross Weight (g): 221
    Net Weight (g): 126
    Dimensions:
    Packaging: 150m (L) x 110mm (H) x 50mm (D)
    Product: 124mm (L) x 71mm (H) x 39mm (D)
    Add AED100.00 to cart and get free shipping!
    Compare
    Add to wishlist
      Ask a Question
    Store
    Attractive zone store
    0 out of 5
    Category: Accessories Computer
    • Description
    • Shipping & Delivery
    • More Offers
    • Store Policies
    • Inquiries
    Description
    Shipping & Delivery
    wd-ship-1
    wd-ship-2
    More Offers
    No more offers for this product!
    Store Policies
    Inquiries
    General Inquiries
    There are no inquiries yet.
    Rated 0 out of 5
    0 reviews
    Rated 5 out of 5
    0
    Rated 4 out of 5
    0
    Rated 3 out of 5
    Rated 2 out of 5
    Rated 1 out of 5
    Reviews
    Clear filters
    There are no reviews yet.
    Login with your Social ID
    Your email address will not be published. Required fields are marked *
    You have to be logged in to be able to add photos to your review.
    Related products
    Anker Soundcore Q11i Wireless Headphones - Black
    Add to cart
    Quick view
    Compare
    Add to wishlist
    Anker Soundcore Q11i Wireless Headphones
    Accessories Computer
    AED0.10
    Store:  Attractive zone store
    0 out of 5
    ASUS Chromebook C202XA Rugged & Spill Resistant Laptop, 11.6" HD, 180 Degree, MediaTek 8173C Processor, 4GB RAM, 16GB Storage, MIL-STD 810G Durability, Blue, Education, Chrome OS, C202XA-YH02-BL
    Add to cart
    Quick view
    Accessories Computer
    Store:  Warda Mobile
    AED450.00
    Store:  Attractive zone store
    Headsets Ovleng X6, For PC, Microphone
    AED45.00
    Store:  Warda Mobile
    Meetion USB Keyboard for PC and Laptop AK100
    MEETION Wireless Keyboard & Mouse Combo – Slim Durable 2.4GHz Set for Home Office and Smart Devices