    Samsung Galaxy S9+ Dual SIM - 64GB, 6GB RAM, 4G LTE,
    Samsung Galaxy S9+ Dual SIM - 64GB, 6GB RAM, 4G LTE, د.إ519.00
    Back to products
    Porodo Gaming E-Sports Headphone Pdx414 - 3d Sound RGB Lighting
    Porodo Gaming E-Sports Headphone Pdx414 - 3d Sound RGB Lighting د.إ0.10
    د.إ0.10
    SPECIFICATIONS
    Name: MOUSE GAMER COBRA RGB WHITE WITH PINK
    Brand: Redragon
    Part Number: M711WP
    EAN: 6950376715562
    Sensor: Pixart PWM3327
    DPI: Up to 12400DPI
    Polling Rate: Up to 1000Hz
    Programmable Buttons: 8
    Shape: Ergonomic
    Design: Traditional
    Color: White with Pink
    Scroll encoder: Huano
    Lighting: RGB Redragon Chroma Mk.II
    Software: Yes
    Materials: ABS plastic
    Connectivity: USB 2.0
    Cable Length: 1.5m approx.
    Cable type: Braided nylon sheathed
    Weight:
    Gross Weight (g): 221
    Net Weight (g): 126
    Dimensions:
    Packaging: 150m (L) x 110mm (H) x 50mm (D)
    Product: 124mm (L) x 71mm (H) x 39mm (D)